Müügitingimused

Veebilehte aadressil tennis.rauge.ee haldab SA Rõuge Jäähall (registrikood 90008063, aadress Ööbikuoru tn 1, Rõuge alevik, Rõuge vald Võrumaa 66201, Eesti, elektronpost rougetennisevaljak@gmail.com, telefon 5560 3989 (edaspidi: Sihtasutus).

Info ja maksumus

Broneerimissüsteemi kasutamisega kinnitate tutvumist käesolevate tingimustega, nõustute nendega täies ulatuses ja kohustute neid täitma.

Rõuge tenniseväljak on kaetud kunstmurukattega, mis võimaldab mängida praktiliselt ka koheselt pärast hoovihmasid.

Rõuge tenniseväljaku kasutamise hind on 8 eurot tund, rahvastikuregistri andmetel Rõuge valla elanikule 5 eurot tund ja Rõuge valla noortele 1 euro tund.

Tenniseväljaku ja mänguaja broneerimisel tavatingimustes broneeringust taganemisõigus puudub, vastavalt võlaõigusseadusele § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele.

Väljaku kasutamisel tugeva vihmasaju korral pakub Sihtasutus kliendi soovil ja vabade aegade olemasolul kliendiga kokkuleppel asendusaega.

Broneeringu asendamist võib taotleda, kui tugevast vihmasajust tingituna jääb kasutamata üle 50% mänguajast.

Broneeringu asendamiseks tuleb saata 1 päeva jooksul teavitus läbi kodulehe tagasiside vormi või emailile rougetennisevaljak@gmail.com. Asendamiste inventuur tehakse kord kuus, peale mida saadetakse uus broneermis kupong.

Broneeringu vormistamine

Tenniseväljaku broneerimiseks tuleb kalendrist valida vabade aegade periood. Sobivuse korral saab valida soodustuse. Broneeringu vormistamiseks tuleb täita arveldamise andmed. Kontrollige enne broneeringu lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni sobivust (soovitud õiget mängupäeva, kellaaega ning mänguaja kestust) ja õigsust (isikuandmed).

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid võetakse vastu eurodes. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool tennis.rauge.ee veebilehte turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

Broneering kinnitatakse pärast makse õnnestumist. Tasutud broneeringu eest saab ostja meili teel kinnituse oma broneeritud mänguaja kohta. Seejärel on tenniseväljak soovitud perioodiks broneeritud.

Väljaku võti asub väljaku ukse kõrval võtmekarbis, mis avaneb nelja-kohalise koodiga. Võtmekarbi avamise kood edastatakse koos broneeringu kinnitusega meili teel.

Sihtasutus on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Pretensiooni esitamise õigus

Sihtasutus vastutab tenniseväljaku puuduste eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda Sihtasutuse poole läbi kodulehe tagasiside vormi, e-posti rougetennisevaljak@gmail.com või telefoni 5560 3989 kaudu.

Kui tenniseväljakul on puudused, mille eest Sihtasutus vastutab, lahendab Sihtasutus antud puudused ja pakub ostjale samas vääringus uue broneeringu aja.

Sihtasutus vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebilehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile rougetennisevaljak@gmail.com või helistada telefonil 5560 3989.

Kui ostja ja Sihtasutus ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Sihtasutuse vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.